Fõ tartalom

péntek, 08 június 2018 14:39

Nemzetközi konferencia iskolánkban

Írta: MRSZG
Értékelés:
(0 szavazat)

Nemzetközi konferencia iskolánkban

Iskolánkban idén, az elmúlt évekhez hasonlóan nemzetközi konferencia került megrendezésre, "Rendőrképzés módszertana" címmel. A május 28. és június elseje között folytatott tanácskozáson a nagyváradi "Avram Iancu" Határrendész Tiszthelyettes-képző Iskola, a Kassai Rendészeti Szakiskola, a Katowicei Rendőrképző Iskola, a Sensi Rendőrképző Iskola valamint a Rendőrségi Oktatási és Kiképző Központja, mint szakmai irányító szerv képviseltette magát.

A konferencia során a résztvevők megtekinthették iskolánk szakcsoportjainak elméleti, valamint gyakorlati bemutatóit. Ezeken keresztül betekintést nyerhettek az iskolánkban folyó oktatás, képzés, oktatói módszertanába, az egyes tantárgyak tekintetében kialakult "jó gyakorlatokba". Természetesen a külföldi társiskoláinknak is lehetőségük nyílt bemutatni az oktatás során alkalmazott módszereiket, amelyeken keresztül mi is képet kaphattunk a hazánkon kívüli rendőrképzés módszertanáról. A nemzetközi delegációk a tartalmas szakmai programok után délutánonként Miskolc és a környék nevezetességeit tekintették meg.


A konferencia résztvevői egy mozgalmas, szakmailag tartalmas, tanulságos hetet tudhatnak maguk mögött.

Nemzetközi konferencia iskolánkban

Megjelent: 4439 alkalommal