Fõ tartalom

csütörtök, 26 augusztus 2021 15:24

10 éves osztálytalálkozó

Írta:
Értékelés:
(0 szavazat)

Tíz éves osztálytalálkozónak adott otthon intézményünk 2021. augusztus 6-án. A 2011-ben végzett osztályból tizenegyen tudtak visszatérni alma materükbe egy rövid látogatás erejéig.

A délután folyamán meglátogatták volt osztálytermüket, ahol osztályfőnökük várta őket. Nosztalgikus hangulatban járták be az intézményt és meglepetten állapították meg, hogy iskolánk rengeteget változott az elmúlt években. A közös főzés alatt volt idő beszélgetni a régi történetekről és emlékekről.

Iskolánk vezetősége szívesen támogatta ezt a megkeresést és őszintén örültünk, hogy megvalósult a találkozó! Bízunk benne, hogy más osztályok, akár évfolyamok is visszatérnek egy rövid időre volt oktatási intézményükbe.

10 éves osztálytalálkozó

Megjelent: 621 alkalommal Utoljára frissítve: szerda, 01 szeptember 2021 19:07